Základní pravidla a ceny

  1. Za každý správný tip na zápas získáte počet bodů odpovídající desetinásobku vypsaného kurzu.
  2. Ceny získává 5 hráčů s nejvyšším počtem získaných bodů na konci Mistrovství světa v hokeji 2012 (dále jen MS).

 

Podrobná pravidla

I. Průběh tipování

Před každým hracím dnem MS budou zveřejněny zápasy s nabídkou kurzů Tipsportu. U každého zápasu bude moci soutěžící zvolit z pěti variant: výhry domácího týmu, neprohry domácího týmu, remízy, neprohry hostů, výhry hostů. Každou z variant doprovází kurz. Po uložení tipu již není možné tip změnit.

 

Způsob sázení je následující: jako by každý zápas byl oddělenou sázkou a čtenář na něj vsadil deset bodů. Pokud jeho tip vyjde, připočítá se mu výhra - tedy desetinásobek vypsaného kurzu. Pokud se sázející netrefí, nepřipočítá si nic, ale nemá to žádný vliv na další zápasy. Rozhodující je pak součet všech výher ze všech vypsaných zápasů.

 

Pro tipování je třeba si vytvořit osobní účet. Osobní účet si může vytvořit pouze ten, kdo je již registrován u www.tipsport.cz - při vytvoření účtu na tipovačce je třeba zadat pro kontrolu uživatelské jméno, které používá při přihlášení k internetovému sázení na www.tipsport.cz. Na internetový účet s tímto uživatelským jménem pak bude výherci připsána výhra.

 

II. Vyhodnocení

Každý zápas bude vyhodnocen po 60 minutách hrací doby a uživatelům se správným tipem budou připsány body v hodnotě desetinásobku správného kurzu za každý správně tipovaný zápas. Vyhodnocení zápasu bude probíhat nejpozději do 12 hodin po ukončení zápasu.

 

Pořadí a svůj bodový zisk bude moci účastník soutěže kontrolovat ve svém účtu po přihlášení. Pořadí prvních 10 soutěžících bude zveřejněno v sekci Vítězové.

 

III. Ceny

Ceny získá 5 hráčů s nejvyšším počtem získaných bodů:

1. místo: 5000 Kč
2. místo: 3000 Kč
3. místo: 2000 Kč
4. místo: 1000 Kč
5. místo: 500 Kč

 

Všechny výhry a prémie připisuje Tipsport na internetový účet zřízený právě u této sázkové kanceláře formou kreditu na sázení (tzv. Netů).

 

V případě rovnosti bodů výherců budou ceny rozděleny v poměru mezi více výherců.

 

IV. Oslovení

Výherce osloví eSports.cz, s.r.o nebo Tipsport prostřednictvím e-mailu vždy do pěti dnů po skončení každé fáze

V případě jakýchkoliv dotazů pište na adresu podpora@esports.cz

 

VI. Pořadatel

Soutěž pořádá eSports.cz, s.r.o, Jeřabinová 30, Plzeň, 32600. Pořadatel se zavazuje využít osobní data získaná v soutěži pouze v souvislosti se soutěží a v souvislosti s marketingovými aktivitami společnosti Tipsport.

Soutěžící nemají právní nárok na výhru. V případě pochybností rozhoduje o konečném řešení pořadatel.